Na początek …

 

Cieszę się, że wpadłaś /wpadłeś do mnie na bloga. Jest to miejsce, w którym dowiesz się kilku ciekawych informacji dotyczących Visual Merchandisingu. Czym tak naprawdę zajmuje się Visual Merchandiser/Dekorator pracujący w sklepie? Co powoduje, że jesteś stałym bywalcem sklepów a inne omijasz szerokim łukiem? Jak dobrze się zorganizować w pracy? O tym i innych ciekawych tematach przeczytasz we wpisach z kategorii VM w pracy.

Jednak Visual Merchandising, to nie tylko praca w sklepie! To wiedza na temat: wystroju wnętrz, koloru, identyfikacji wizualnej, grafiki, zapachu oraz wielu innych ciekawych rzeczy, które na nas klientów mają olbrzymi wpływ każdego dnia. Zajrzyj do Inspiracji, a z pewnością dowiesz się ciekawych rzeczy.

Jeśli nie jesteś uzależniona/uzależniony od zakupów, tym bardziej zachęcam do częstego odwiedzania mojej strony, aby podpatrzeć co się dzieje na naszym podwórku i w „wielkim świecie” a dzieje się sporo…Visual Merchandising potrafi zaskoczyć! O tym więcej w Witrynach i aranżacjach …

Jednak przede wszystkim zapraszam do czytania mini wywiadów z osobami, które od lat są związane z VM. Często za sukcesem wielkich koncernów odzieżowych stoi armia ludzi, która musi działać jak trybiki w mechanizmie zegara. Bez dobrej organizacji i twórczej „duszy” nie będzie spektakularnych efektów! Jeśli ta kwestia jest dla Ciebie interesująca to polecam Ludzie VM.

Zapraszam!

M.

 

Podaj dalej ...Share on FacebookPin on PinterestShare on LinkedIn